FixTunes kysymys

Eepi epätoivoinen

Meinasin ladata tuon FixTunesin pistämään musiikkini kasaan (tällä hetkellä 1300 kappaletta) kun melkein jokaisesta puuttuu tietoja tai ne ovat vääriä.

Niin, latasin tuon ohjelman osoitteesta http://www.fixtunes.com/ ja katsoin http://www.virustotal.com/ :in kanssa onko se turvallinen. Ikaruksella se löysi Trojan-Downloader.Win32.Agent.aqk enkä oikein tiedä mikä tuo on.

Löysin myös jonkun jutun tuosta FixTunesista että se oli laittanut jonkun musiikkien tiedot sekaisin enkä ole nyt aivan varma että kannattaako sitä käyttää vai ei.

Kenelläkään kokemusta tuosta ohjelmasta? Tai tietääkö joku toisen ohjleman joka osaisi tehdä saman?

Kiitos jo etukäteen!

0

161

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

        Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
        Maailman menoa
        55
        3513
      2. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

        Nimi esiin.....
        Oulu
        39
        3218
      3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

        Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
        Sinkut
        106
        2771
      4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

        Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
        Maailman menoa
        43
        2520
      5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

        Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
        Maailman menoa
        54
        1963
      6. Anteeksipyyntöni

        Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
        Järki ja tunteet
        15
        1609
      7. Miten must tuntuu

        et sä ajattelet mua just nyt
        Ikävä
        32
        1493
      8. Sydämeni valtiaalle

        En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
        Ikävä
        106
        1307
      9. Kun et vain tajua että

        sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
        Ikävä
        180
        1241
      10. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

        https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
        Maailman menoa
        20
        1208
      Aihe