Miehinen unelma :)

KaluKalle

Miehinen unelma ois se kun tutustuisit johonkin mallivartaloiseen naiseen tai vaikka törmäisit jollakin tapaa. Tää malli sitten kävis sun kimppuus heti, supisis tuhmia jossain yleisessä paikassa ja kiusoittelis. Kampeis sut omaan kämppääs ja naisi sua parisen kertaa päivässä, joka päivä. Sitten kun tulisit vaikka raskaan opiskelupäivän tai työpäivän jälkeen kämppääs tai kotiis niin ois tää nainen siellä jo sua odottamassa, tarjoamassa alastomana itseään ja hyvää ruokaa. Sanoisi " Näytätpäs sää väsyneeltä ja likaiselta, annas kun riisun sut ja pesen sut suihkussa puhtaaksi". Sen jälkeen menisitte suihkuun ja nainen hierois harjalla sun joka paikkaan. Sen jälkeen saisit mennä sängyllä lepäileen ja nainen hoitais kaikki "työt". Sää vaan makaisit sängyllä. Tarpeeksi nuoltuaan sua se sitten levittäis peppunsa ja laskeutuis sun päälle. Ja aina nainen haluais lisää, joka päivä. Luulen että kyllä sitä jaksais, jos kyseessä olis seksikäs nainen :) Levittäis silloin tällöin alapäänsä ja kysyis "Haluatko namia" ja aina ois itse valmis hoitamaan hommat. Ahhhhh...Kuvitelkaa, mikä jumalainen tunne :) Sitä monesti miettii, että miten ois hienoa kun joku nainen vaan veis ja sais tuntea olevansa jumaloitu tai pidetty ainakin. Sellaista naiset saa tuntea useasti, kauneimmat joka päivä. Ja silti te valitatte :)

4

688

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • juu juu

      rakastamalleni ja palvomalleni miehelle, vaan hän vain jarruttaa...kaunis olen, mutta en ihan mallivartaloinen. Olisi silti täydellistä, jos tämä mieskin haluaisi minua yhtä paljon, vai mitä??

    • Nainen

      mutta usean naisen painajainen. Miksi mallivartaloinen nainen alkaisi miehelle kynnysmatoksi kun sillä vartalolla saa myös sellaisen suhteen joka antaa naiselle jotakin takaisin.

      Hyvä parisuhde kun vaatii molempien työtä ja vaivannäköä. Kyllä nainenkin sitä seksiä haluaa jos mies on "sytyttävä". Lahna miehellä tuskin tätä arvoa on.

    • mallineitokainen

      poikaystäväni saisi kokea, mutta kun poika pihistelee poikuuttaan. Olen jo lupautunut hänen orjakseen hänen ensimmäiselle kerralle, mutta ilmeisesti hän haluaa odottaa hyvää aika sietämättömän kauan (yli vuosi selibaattia takana tähän mennessä, vaikka viimeksi viime yönä minulle tarjottiin munaa, mutta pysyn uskollisena, kultani tähden).

    • naikkonen

      Missä nainen saa tuntea useasti olevansa jumaloitu ja pidetty, haluttava ja ihana? No huh huh! Itse olen hyvän näköinen ja hyvässä kunnossa ja kaikin puolin seksikäs, mutta en ole äijälleni muuta kuin itsestäänselvyys ollut jo monta vuotta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin

      Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.
      Maailman menoa
      650
      7987
    2. Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun

      Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä
      Maailman menoa
      466
      2270
    3. Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi

      Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl
      Kotimaiset julkkisjuorut
      233
      2186
    4. Poliisi otti Stefun kiinni!

      Seiska tietää kertoa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      147
      1759
    5. Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!

      Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      1250
    6. Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?

      Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka
      Viihde ja kulttuuri
      51
      1236
    7. Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta

      Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule
      Kotimaiset julkkisjuorut
      110
      1153
    8. Ootko onnellinen kun ei tarvitse

      nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.
      Ikävä
      65
      843
    9. Steppuli veressä

      Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      58
      798
    10. Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä

      Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill
      Suhteet
      7
      747
    Aihe