Nenälävistyksistä!!

Okeij kaikki jolla on nenäläväri niin vähän kommentteja siitä.Onko parantunut hyvin, ja kikkee tännöstä yleistietoo!!! Koska haluun sen lävärin HETIII!! (Tai sit kun vanhemmat suostuu) XP
2231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihan hyvin parantu kunhan muistaa puhdistella. Välillä hiukan arastelee, mutta kestää vain pari päivää... Niistää on hankala ;)

Äänestä
  • ..Voisiko joku kertoo viel vähä lisää niinku siitä lävistys toimenpiteestä.Kumpi kannattaa ottaa eka rengas vai nappi.Mitä maksaa?? Onko jollain semmonen tilanne ollu et on ollu semmonen nappi mis on se takaosa semmonen niinku korviksessa eikä semmosta kiemuraa..Niin et kun jossain varoteltiin et ei semmosta ainakaan saa ottaa et se voi upota sinne reikään..Ja sit vois kertoo myös lisää et kannattaako lävistys liikkeestä jotain semmosta ainetta millä puhistaa sitä.Onko niis yleensä mikä ikäraja??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ericaz kirjoitti:

Okeij kaikki jolla on nenäläväri niin vähän kommentteja siitä.Onko parantunut hyvin, ja kikkee tännöstä yleistietoo!!! Koska haluun sen lävärin HETIII!! (Tai sit kun vanhemmat suostuu) XP

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu