miehille

Seksiä ja rahaa miehet haluaa aina. Miten ne haluais jotain muutakin?
1240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Harva osa miehistä juoksee seksin ja rahan perässä, harva mut näkyvä osa.

Kyllä miehet yleensä haluaa sitä ehtaa rakkautta, eikä pimppi ole päällimmäisenä mielessä rahasta puhumattakaan.

Toi aloittajan yleistys pätee pikemmin naisiin kuin miehiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mannaa kirjoitti:

Seksiä ja rahaa miehet haluaa aina. Miten ne haluais jotain muutakin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu