nettitreffi

mistä tietää onko mies kiinnostunut? se "suostuu"näkemään ja on nähtyuseammin jo. mutta jotenkin tuntuu että joku mättää.???
2661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin älä siinä roiku,petyt vain,kyllä täällä miehiä riittää joka lähtöön

Äänestä

Eikö olisi kannattavaa selvittää se ensiksi ennen kuin alkaa vetämään suurempia johtopäätöksiä?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ollanketo kirjoitti:

mistä tietää onko mies kiinnostunut? se "suostuu"näkemään ja on nähtyuseammin jo. mutta jotenkin tuntuu että joku mättää.???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu