Aläpääpitkä vai päällä pitempi?

Eli kumman otat. Hervottoman hujopin, vai ison vehkeen.
41125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Molemmat tietenkin yhdessä tai erikseen.

Äänestä

kumman otat mun kriteerit on ihan muualla.

Äänestä

Ettekö te miehet älyä, että me naiset arvostamme sitä, mitä teillä on korvien välissä. Kaikki muu on sitten sivu seikka. Ihan sama onko sulla pitkä vai pätkä ja mistä kohtaa. Jos olet idiootti niin et kelpää isoinesi etkä pitkinesi.

Äänestä
  • postimyynti rehottaa... myös Itä-Naapurista sekä lahden takaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias nainen kirjoitti:

Eli kumman otat. Hervottoman hujopin, vai ison vehkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu