Ruiskurusketus Helsingissä

Missä Helsingissä olis ruiskurusketusta, joka olis taatusti hyvä? Ja minkä hintaista?
32749
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Samoja neuvoja kaipaisin minäkin, jos siis aloittaja tarkoittaa spray-rusketusta. Yleisesti olen kuullut sitä kehuttavan paremmaksi kuin suihkurusketus. Eli siis mihin suunnata Helsingissä hyvään spray-rusketukseen?

Äänestä
  • mm.Autotalossa 4 Soul Mates
    Kalevankadulla Solar sun tms.oli nimi(kalevankadulla ei ole muita kuin tuo,siel solarium ja spray/sumute,siis sumute sama kuin spray)
    Annankadulla sunless spa

    kaikist noist saa hyvän.olen suurkuluttja:)

    Äänestä

  • paikkoja on stadissa kirjoitti:

    mm.Autotalossa 4 Soul Mates
    Kalevankadulla Solar sun tms.oli nimi(kalevankadulla ei ole muita kuin tuo,siel solarium ja spray/sumute,siis sumute sama kuin spray)
    Annankadulla sunless spa

    kaikist noist saa hyvän.olen suurkuluttja:)

    Hyvä paikka kanssa on Ruoholahdessa Trendy Look. Voin suositella ja kohtuuhintainen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kissanainen33 kirjoitti:

Missä Helsingissä olis ruiskurusketusta, joka olis taatusti hyvä? Ja minkä hintaista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu