Tuska myyty loppuun.

Kävi vanhanaikaisesti, enkä saanut enää lippua. Perkele
4385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...Ettet saanut lippua? Ihan hyvin olisi ollut akaa ostaa... Miksi aina pitäisi venyttää lippujen ostamista?? Noin siinä sitten käy.

Äänestä

Lippupalvelusta näyttäis vielä saavan, jos reippasti toimii!

Äänestä
  • väittää että lippuja olisi vielä muutama jäljellä, mutta tosiassiassa kun etenee varaus/osto vaiheeseen ei lippuja olekkaan saatavilla. Onneksi itse hankein lippuni ajoissa \,,/

    Äänestä

  • lippupalvelu kirjoitti:

    väittää että lippuja olisi vielä muutama jäljellä, mutta tosiassiassa kun etenee varaus/osto vaiheeseen ei lippuja olekkaan saatavilla. Onneksi itse hankein lippuni ajoissa \,,/

    Lippupalvelun sivujen mukaan tuska on MELKEIN täyteen varattu (väri punainen), eli ei ihan täynnä, mutta kuulemma sanovat sitten lippupalveluiden pisteissä, että ei oo enää jäljellä ainoatakaan biljettiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


:( :( :( kirjoitti:

Kävi vanhanaikaisesti, enkä saanut enää lippua. Perkele

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu