la.ran poikaystävä ja koira

Vittu kun vituttaa erään naisen elvistely. Heti jos joku sanoo poikkipuolisen sanan hänelle on katkera luuseri. Eikö hän voisi ymmärtää ettei kaikkia kiinnosta hänen poikaystävänsä ja koiransa?

Toki me olemme ilosia hänen puolestaan, MUTTA JOTAIN RAJAA ITSEKEHUILLE!!!
15697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

palstalle ei ole miehen logiikkaa yleisellä tasolla

Äänestä

alotuksen ihan teit. Voin minäki tietysti alkaa pillumonologiaa täällä pitämään.

Äänestä
  • luvallista höpöttää lämpimikseen pillupalkalla?

    Äänestä

  • WhatsUpDoc kirjoitti:

    luvallista höpöttää lämpimikseen pillupalkalla?

    Täällä ei saa oikeesti puhua mitään eikä mistään.

    Äänestä

kuvittelemaan että hänen elämänsä kiinnostaisi muitakin?

Äänestä
  • kuullostaa aikas huonolta.

    Noh lartsukka se sielä vain taitaa ottaa siideriä.

    Äänestä

  • totuuden puhuja kirjoitti:

    kuullostaa aikas huonolta.

    Noh lartsukka se sielä vain taitaa ottaa siideriä.

    Mitä ostit kaupasta tarjoussiiderin lisäksi?

    Äänestä

kiinnosti niin paljon, että ihan menin kurkkaamaan kuvia, mutta ei niin paljon että tekisin aloituksia tai huolehtisin pääseekö hänen koiransa ulos ja koska (taitaa tuo koira olla paremmassa kodissa kuin moni muu koira)

Äänestä
  • KETÄÄN EI KIINNOSTA SINUN ELÄMÄSI, KUSINEN KAKSIOSI, POIKAYSTÄVÄSI TAI PISKUINEN PISKISI

    Äänestä

  • kirjoittaa asiasta?

    Äänestä

miehen logiikkaa yhtään sen enempää kuin nuo useimmat aloitukset jotka on nikkivarkaiden tuhertamia ja sisällöltään erittäin köyhiä.
Mutta kymmenen kertaa mielummin katselen suloista kuvaa koiranpennusta kuin luen sisällöttömiä mukahauskoja kirjoituksia tai tällaisia panetteluja.

Äänestä

näin on!

Äänestä

terveisiä Immulle!

Äänestä

silloin on turvauduttava keskustelupalstoihin.

Äänestä
  • *Immu* menee

    *VUH!*

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


EI KIINNOSTA!!! kirjoitti:

Vittu kun vituttaa erään naisen elvistely. Heti jos joku sanoo poikkipuolisen sanan hänelle on katkera luuseri. Eikö hän voisi ymmärtää ettei kaikkia kiinnosta hänen poikaystävänsä ja koiransa?

Toki me olemme ilosia hänen puolestaan, MUTTA JOTAIN RAJAA ITSEKEHUILLE!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu