Haluan olla Prinsessa

Prinsessa H

Parisuhteessa minä haluan olla PRINSESSA. Minulla on ihanat pitkät hiukset, pitkät ripset, olen kaunis ja pidän vaaleanpunaisesta, kullan ja hopeanväristä, glitteristä, vaaleanpunaisesta meikistä ym.

Myöskin minun oma huone kotona on PRINSESSAN huone. Väreiltään valkoisen ja vaaleanpunaisen sävyjä, romanttista sisustusta, paljon ihania hajuvesipulloja (tietenkin luxus) sekä paljon peilejä ja kampauspöytä.

Miehen haluan ihailevan ja kohtelevan minua kuin PRINSESSAA. Hänen pitää olla tumma, komea, huomaavainen ja ymmärtäväinen, mukavan luonteinen ja mielellään sellainen joka pystyy toteuttamaan haaveitani ja pieniä oikkujakin.

Minä olen 30v PRINSESSA ja haluan aina olla. Koskaan ei minusta tule lasten synnyttäjää tai perheenemäntää. Se ei sovi minulle.

24

1861

    Vastaukset 24

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ..............................

      Olen joskus nähnyt sellaisia kolmekymppisiä vaaleanpunaiseen pukeutuvia "prinsessoja" ja se on aika kauhean näköistä. Ei oikein sovi aikuiselle naiselle teinityyli. Se on vain huvittavaa ja noloa.

      • Prinsessa H

        Minä en olekaan mikään tavanomainen kolmikymppinen vaan oikeasti prinsessan näköinen ja minulle sopii erinomaisesti kaikki prinsessa joskus myös teinityyli. Koska olen oikeasti prinsessa!


      • Anonyymi
        Prinsessa H kirjoitti:

        Minä en olekaan mikään tavanomainen kolmikymppinen vaan oikeasti prinsessan näköinen ja minulle sopii erinomaisesti kaikki prinsessa joskus myös teinityyli. Koska olen oikeasti prinsessa!

        Sinun kannattaa pyrkiä löytämään sellainen prinssi, joka pystyy sinulle tarjoamaan prinsessan edut ja mielellään linnan, jossa viettää aikaa nauttien itselle mieleisiä asioista. Shampanjaa ja vaahtokarkkeja unohtamatta.

        Mieleisiä asioita tekemällä elämä maistuu enemmän elämisen arvoiselle. Jätä ikävät asiat muiden hoidettavaksi. Älä pilaa omaa elämääsi niistä murehtimiseen, anna heidän hoitaa murehtiminen, jotka sen paremmin hallitsee. Nauti ja pyhistä aikasi vain hyville asioille.


      • Anonyymi
        Prinsessa H kirjoitti:

        Minä en olekaan mikään tavanomainen kolmikymppinen vaan oikeasti prinsessan näköinen ja minulle sopii erinomaisesti kaikki prinsessa joskus myös teinityyli. Koska olen oikeasti prinsessa!

        Sä et oo mikään prinsessa minä olen ihan oikea prinsessa


    • Haluan olla

      Haluan olla PRINSSI, mutta sinua en ota prinsessakseni.

    • niin---

      että sellaista tällä kertaa 8)

    • 7+7-14

      musta ois ihanaa olla mies joka rakastaisi Kumppaniaan ja Tukisi Tätä Ylä.alamäkien keskillä ja sellainen Mies Joka Olisi vaan mies ja sellainen Tyyppi Joka Olisi eräänlainen Väriläiskä

      • mmjklms

        Olisi Upeaa Olla ennen kaikkea Pehmoiskelmä Mies ja sellainen Frederikin Kostaja tyylinen mies ja sellainen Kevin zegers - Lou Taylor Pucci - Paul dano - Markku aro - pepe willberg - frederik - fredi - Tapani Kansa - prinssi Pierre - Ken Hensley - Joe Lynn turner - Markku aro - Juhamatti - lee marvin - Tapani kansa - Steve Mcqueen - uriah heep - dschings khan tyylinen Mies ja eläinrakas mies Jota Naiset ihailisivat


    • mmjklms

      Mä haluaisin Olla eläinrakas mies

    • Kuningatar

      Asutko vielä kotona vanhempien luona, kun kirjoitat "Myöskin minun oma huone kotona on PRINSESSAN huone." Joko olet äärettömän lapseksi jäänyt aikuinen kolmikymppinen tai kirjoitat shittiä muuten vain.

      Koko kirjoitustasi analysoidessa, elät mielikuvitusmaailmaa nettisaitin kautta/avulla. Elämäsi on kaukana todellisuudesta, se on satua, ymmärrätkö? Luxusta, peilejä, vaaleanpunaista ym.

      Kuningatarta sinusta ei koskaan tule, edes satujen maailmassa, mutta et varmaan sitä haluakaan.

      • ollut huumoria.

        Kun tuolla alapuolella on noita miesten prinsessaunelmia.
        Muuten tuollaisia naisia on oikeasti nykyään liikaa... Ikuisia teiniprinsessoja.


      • hähäääääääääääää
        ollut huumoria. kirjoitti:

        Kun tuolla alapuolella on noita miesten prinsessaunelmia.
        Muuten tuollaisia naisia on oikeasti nykyään liikaa... Ikuisia teiniprinsessoja.

        "Hänen pitää olla tumma, komea, huomaavainen ja ymmärtäväinen, mukavan luonteinen"

        Multa löytyy melkeen mustaa tukkaa, rusketusta ja tummaa silmää mutta arvaappa mitä, mua ei vois vähempää kiinnostaa joku "prinsessa" : D


      • Anonyymi

        Shittiähän se, mutta ollaan leikissä mukana.. veikkaan homoa.


    • Dj Vatsapallolta ja Satulta

      luuletko että ei kukaan tajua näitä teidä äääliöitten tekstejä...kasvakaa jo aikuiseks.Luulis että jos löytää toiselle tärkeen ihmisen on muutakin tekemistä kun roikkua netissä ja kirjoitella mielikuvitus paskaa ihmisistä.Te olette muuten tutkinassa molemmat.Tein teistä rikosilmoituksen koska tätä mustamaalaamista on joka sivulla.Että hauskaa loppuelämää sinne Satakuntaan Huittisiin ja sinne "sandran uuten läävään" Maallista mammonaa en kerää, kaikki mä kurkusta alas kaadan.Ja paskat ethän sä edes juo viinaa.HAH...pari kaljaa ja tajut pois.666pirunnyrkki666 voiko olla lapsellisempaa ja jälkeenjäänyttä ns.parin, ootte sekot kohta lepositeissä ja suljetulla osastolla.

    • Ja tahdon olla Darth Vader.

    • .............................

      TARZAN! UUU JEE!!!!

    • Anonyymi

      Kuulostaa aika ihanalta. Minä haluaisin oman prinsessan!

    • Anonyymi

      Niin, olen kiinnostunut, mutta jätit mainitsematta saldon koon.

    • Anonyymi

      Onhan tuo vähän erikoista keski-ikäiselle miehelle. Onko s.eppo e.rik e.kman vieläkään muuttunut prinsessaksi eikä nyt puhuta palstahahmostasi

      • Anonyymi

        Vuodesta 2008 alkae ainaki trollausta, kun kölvit uinui vielä pusseissa


    • Anonyymi

      Minä olen yli prinsessa minulla on kultainen käsi koru joka tekee Minusta yli prinsessan

      • Anonyymi

        Jos olisit mies, olisiko toi verrattavissa vähän kuin ylivääpeliin, joka on paljon enemmän kuin vääpeli ja kersantit?


    • Anonyymi

      Siihen tarvitaan myös hovi puutarhurit
      Kokit siivoojat autonkuljettajat lentäjä jahdin kapteeni hieno linna j n e

    • Anonyymi

      Sä et oo todellakaan niin kaunis kuin minä etkä oo mikään prinsessa vain mä oon prinsessa

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      69
      2208
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      15
      895
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      52
      786
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      43
      702
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      43
      671
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      634
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      616
    8. 50
      575
    9. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      574
    10. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      556
    Aihe