Kaikki autot paskoja.

Nyt on mahdollisuus hyvät provot haukkua kaikkia automerkkejä,lukuunottamatta omaa autoanne.Nyt on provojen nimipäivä,siis että,ANTAA PALAA!!!
3531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

revi pelihousujas jos joku on haukkunu sun vespaas!

Äänestä

...jotta joku auto olisi vielä paskempi kuin Ford!

Äänestä

Taas on provoja liikkeellä.Mistä vitusta niitä aina vain piisaa.Se on ehtymätön lunnonvara niin kuin kateuskin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


provot hei! kirjoitti:

Nyt on mahdollisuus hyvät provot haukkua kaikkia automerkkejä,lukuunottamatta omaa autoanne.Nyt on provojen nimipäivä,siis että,ANTAA PALAA!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu