Profiileista

Mielestäni se kertoo jo tosi paljon miehestä, jos 40-50v mies hakee naista ikähaitarilla 16-... Siis tämä 16v...Tulee oikein pahaolo. Itse en ainakaan vastaisi edes sellaiselle miehelle. Ise jo 40 .
1529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mun mielestä se kertoo, että kyseinen mies on avoinmielinen ja ei ole liian tarkka kriteereissään, toisin kuin ehkä joku muu xD

Mut imo, ei kannata liikaa tuijotella niitä ihannetietoja, eine läheskään aina ole absoluuttisia totuuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jotain yököttävää... kirjoitti:

Mielestäni se kertoo jo tosi paljon miehestä, jos 40-50v mies hakee naista ikähaitarilla 16-... Siis tämä 16v...Tulee oikein pahaolo. Itse en ainakaan vastaisi edes sellaiselle miehelle. Ise jo 40 .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu