J/HKI/katseet..

Hei, tumma J HKI..Haluaisin tutustua ehkä paremminkin sinuun..kohtahan on duunissakin kekkerit..ehkä siellä voitaisiin kohdata jossain merkeissä..
olen huomannut katseesi..taidat olla kuitenkin varattu..muta olisi kuitenkin kiva ainakin jutustella..Mitäs sanoisit..
1419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

parempaakin tekemistä kuin
työpaikan pippalot

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö työpaikalta.. kirjoitti:

Hei, tumma J HKI..Haluaisin tutustua ehkä paremminkin sinuun..kohtahan on duunissakin kekkerit..ehkä siellä voitaisiin kohdata jossain merkeissä..
olen huomannut katseesi..taidat olla kuitenkin varattu..muta olisi kuitenkin kiva ainakin jutustella..Mitäs sanoisit..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu