Mitä mieltä naiset ovat sellaisesta, että heille tuttu /tutuhko mies antaa lempparin vaikkapa suukkosuu?
Itse nainen on varattu, samaten kuin lempparinimen antaja..
Itse nainen on varattu, samaten kuin lempparinimen antaja..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Vähänkö olet rasvainen vanha kääkkä. Mene nyt itseesi ja ota vaikka avioero jos sille tuntuu. Sitten voi vapaana mennä iskemään vapaita naisia.
tosi imelää! Suukkosuu??????
Jos on kaunis suu ja siitä tulee mieleen suukkosuu.
Ihan söpöä ja nättiä minusta, eikä mitenkään ainakaan minua loukkaisi.Enemmän jos minua joku sanoisi vaikkapa "rääväsuu". Näin on:)
jos suukkosuu on niin miksipä ei voisi sitten sanoa, tosin en kyllä sanoisi puolison kuullen.
,nainen hymyilee, joskus tuntuu että olisi ihastunut?
Onko se vain tavallista hymyä, on imarreltu vaiko jotain syvällisempää?
Mä juoksisin karkuun jos mulle tolleen sanottaisiin. :\
Tyhmä äijä semmonen joka kutsuu vierasta naista suukkosuuksi! Kutsuisi omaa naistaan hellittelynimillä; taitaa olla petollinen äijänkoppura!!
mahdollisimman nopeasti tuommoisesta tollosta!
Saatana, hävettää jo tyhmyytesi määrä.
raukkana, kun vaimoasi hellitellään naapurin toimesta ....hohoooo
Tähänkin kuten useimpiin muihinkin asioihin pätee sama yksinkertainen sääntö; se on sallittua naisille, muttei miehille. Se on sitä tasa-arvoa.