Farkkuja?

Mistä löytää farkkuja suht. pitkälle mutta erittäin hoikalle tytölle? Koko 34:kin tuntuu liian suurelta.
Mieluusti nettikauppa =) Tuhannet kiitokset oikeasti jos joku tietää jotain!!!
2728
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kantsii käydä kattomassa. Siellä on tuumakoot farkuissa, mut siel on myös ihan mitat senteittäin niin voi ettii sopivan koon. Nyt on alet vielä päällä niin siel on halpaa

Äänestä

Ehdottomasti paras!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun koko 34 on liian suuri kirjoitti:

Mistä löytää farkkuja suht. pitkälle mutta erittäin hoikalle tytölle? Koko 34:kin tuntuu liian suurelta.
Mieluusti nettikauppa =) Tuhannet kiitokset oikeasti jos joku tietää jotain!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu