Minua epäiltiin ahdistelusta :(

Juttelin erään kassaneidin kanssa kaupassa ja ihmiset jotka jonottivat takanani rupesivat hiiltymään. Sitten kun huomasin että eihän se kassaneitikään minun kanssani halua jubailla niin minulta meni hermot ja laskin housuni alas.
1164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..jo epäilyttää olisko tää sittenkin se oikea Hossi joka on vaan päästänyt pedon irti...
;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hossi kirjoitti:

Juttelin erään kassaneidin kanssa kaupassa ja ihmiset jotka jonottivat takanani rupesivat hiiltymään. Sitten kun huomasin että eihän se kassaneitikään minun kanssani halua jubailla niin minulta meni hermot ja laskin housuni alas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu