Kukkomies ei pompota ketään

Koska hänenkaltainen pikkumunainen egoisti kävelee kiltisti kävelynarussa ja tätä narua pitelee naisen käsi.
71069
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mä taas veikkaan Kukon olevaa sitä tyyppiä, joka osaa johdatella sen naisen haluamaan samaa asiaa mitä Kukko on jo aikasemmin halunnu ite. Ja todennäkösesti se nainen vielä luulee kekanneensa sen asian ensin. Ja Kukko vaan antaa sen naisen luulla niin.

Joten kyllä mä luulen että se nainen kävelee tietämättään Kukon narussa. Munan koosta en pysty ottamaan kantaa. En tietääkseni sitä ole nähnyt.

Äänestä
  • kun mies kirjoittaa noin, ei kyseessä ole todellakaan pieni mies - sieltäkään.

    Äänestä

  • Toi sit tapahtuu vahingossa. Mä diggaan enemmän käsiraudoista. Silleen... yhdet raudat, kaks ihmistä ja avain hukassa. Se on paras tilanne jos pitää kytkettynä olla.

    Ja oikeastaan ihan sama vaikka nainen taluttais - kunhan suunta on oikea. Mä mieluiten luovun kaikista auktoritäärisistä malleista ja olen toisen kanssa ja annan elämän ja tunteen johtaa.

    Äänestä

  • UPDATE_8577284 kirjoitti:

    Toi sit tapahtuu vahingossa. Mä diggaan enemmän käsiraudoista. Silleen... yhdet raudat, kaks ihmistä ja avain hukassa. Se on paras tilanne jos pitää kytkettynä olla.

    Ja oikeastaan ihan sama vaikka nainen taluttais - kunhan suunta on oikea. Mä mieluiten luovun kaikista auktoritäärisistä malleista ja olen toisen kanssa ja annan elämän ja tunteen johtaa.

    sitä mieltä että sä saat naisen haluamaan sellasta mitä se ei edes ikinä tarvis. Ja saat vielä sen naisen luulemaan että se oli sen oma idea. Vaikka kyseessä olis sitte se porakone.

    Noh, käsiraudoissakin on tietysti ne hyvätkin puolensa... Vaikkakin sen avaimen pitäsin visussa tallessa.

    Äänestä

ihmisten nimittelystä/herjaamisesta, mutta se on totta, että jos naisen valtaan alistuu, niin on munaton.

Äänestä

Pomppivan.

Hekottelen vieläkin.

Äänestä

pomppimaan kuin heikkohermoiset.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 46 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


oona. kirjoitti:

Koska hänenkaltainen pikkumunainen egoisti kävelee kiltisti kävelynarussa ja tätä narua pitelee naisen käsi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu