mitä järkeä siinä on että 15v tyttö antaa persettä jokaselle vastaan tulevalle jätkälle? ja on vielä
ylpee siitä?
kertokaapas...
ylpee siitä?
kertokaapas...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
On se sitte kivaa olla 3-kymppisenä luokkakokouksessa, kun kukaan ei muista nimeä, mut kaikki muistaa maineen. Sen kasvatushan tossa perseenjako meiningissä on tavoitteena.
Ei o tulevaisuuden kannalt ihan järkevää touhua.
Suomi on vapaa maa ja itsepä jokainen saa ammattinsa valita...
Tai harrastuksensa...
Kyllähän sexi kivaa on...
Ei siinä mitään järkeä olekaan. Mutta kun Cosmopolitanissa opetetaan että "naisella on oikeus nauttia seksistä", niin tässä on tulos.
Sivuvaikutuksena jakorasian maine joka ei lähde pois kulumallakaan. Seurauksena ettei kukaan mies tule haluamaan tuosta naisesta mitään muuta kuin sitä (jos sitäkään).
Lapsihan se vielä on, raukka. Pahaa tekee ajatellakin ja joka hyväksi käyttää.....vielä pahempi.
Tottahan häntä käytetään hyväksi..... Kyllä 15-vuotiaan pitäisi osata jo päättää tekemisistään.
Tyttö-parka ei varmaan pääse koskaan perille, kun jokaiselle vastaantulijalle on annettava. Milloin hän käynyt viimeksi koulussa?