Voitteko te vitun paskiaiset lopettaa

kyselemisen aina, "miten menee?"

Päin vittua menee, pitäkää suhteenne. Kaikilla ei ole elämä niin ihanaa.
1636
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mitä kuuluu aivan sama miten sulla menee. Oma napa oma apu. Kuulostaako paremmelta ? Kaikkeen paskaanki tottuu, tässä uin, tätä juon, tätä haistelen, kesät talvet. Ei sen kummempaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


...... kirjoitti:

kyselemisen aina, "miten menee?"

Päin vittua menee, pitäkää suhteenne. Kaikilla ei ole elämä niin ihanaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu