Moi! Olen vasta tutustunut bändiin nimeltä Barathrum, ja diggailen ihan sikana! No nyt olen lukenut netistä että laulaja Demonos Sova on "niittänyt kyseenalaista mainetta" tai jotenkin herättänyt "pahennusta" keikoilla tai jotain semmosta... Eli rupesi vaan kiinnostamaan, että mitähän se on tehnyt tai sanonut. Ihan noin niinkuin muutama esimerkki, kiitos!
Barathrum
Korpisoturi
169044
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
No ainakin on tullut heitettyä verta yleisön joukkoon. Kyseenalaista tai ei.
Nummessa se oli keikal v***n kännis ja tuli sit mein naapurin telttaan ja sammu siihen.. laitettii se kylkiasentoon ja kannettiin telttaan.. sitten se oli pölliny kamuni auton avaimet.. mutta kun se heräs kaverini pääs bagstagelle ja sai vip lipun ruisrockiin..
Ja sitten se on muutaman kerran saanu sydänkohtauksen..
Voiko sen laskee sydäriks jos vetää niin paljon alkomahoolia että sydän pysähtyy?
Siis se oli juonu vitusti ja sitten saanu sydärin.. ja ei ole ainoo kerta..
D tekee mitä vaan!
;-P
...tapahtui, kun Barathrum sai sinne porttarin? Voisko JOKU nyt VASTATA!
Siis en tiedä miksi Barathrum sai porttikiellon Lutakkoon, mutta sen jälkeen Sova pisti Lutakon yläkerran paskaksi Destroyer666 ja Black Dawnin keikalla. Tästä johtuen Lutakossa ei enää black metal bändejä nähdä.
Cobbi rulettaa.
Sova nyt on aina keikoilla kännissä, läträä veren kanssa sun muuta. Mutta on todella mahtava bändi! Tuskassa sova heitettiin ulos koska oli vittuillut type o negativen miehille. Tiesitkin varmaan.
Jees....Type O Negativen jäbille
vittuilija ei voi olla väärässä!
Kallo oot oikeassa..:) Sovahan oli pölliny tuskassa type of negativen vip passin tai jotain..Sova rules!!
Vitun jees! SOVA ON JUMALA!(TAI PIKEMMINKIN SAATANA!)
No mua ei juur Sovan sekopään hullun touhut kiinnosta, ite en ole mikään fani, vain yhden levyn omistan, enkä tule enempää varmaan koskaan omistaan, kyl Sovan sais passittaa johonkin kakolaan
vittu mitä poser paskaa, kuunteleppa vaikka toi amarantten uus. on muute aikas tykitytstä!!,
-homo
Nyt on sen verran trve cvlt necropostausta että pakko nostaa hattua! Ketju minkä viimeisinkin viesti on melkein täysi-ikäinen... :D
Eikös tämä Sohva ole ensimmäinen avoimesti gay laulaja black metallissa? Siitä propsit että uskaltaa olla oma itsensä.