Onko kellään kokemuksia kyseisestä paikasta?
Siellä ajattelin ottaa seuraavan kuvan, mutta kuulin että tatuoija ei suostu touteuttamaan kaikkia juttuja. Onkohan tämä totta? Entäs miten kovat hinnat ja jonotusajat?
Hienoja kuvia nettisivuilla ainakin.
Liskogalleria
4
4835
Vastaukset
- sinnpura
otin siellä ensimmäisen kuvani n. vuosi sitten. ymmärsin että yritys on aika uusi. tatuoijat mukavia ja asiantuntevaa porukkaa kyllä. tilat on aika pienet, tatuointi tehdään siinä ihan kaikkien nähtävillä.
olisin saanut ajan jo viikon päähän siitä, kun liikkeeseen astuin ekan kerran, mutta rahallisista syistä jouduin ottamaan ajan vasta parin kuun päähän. suosittelen!- Tatuointia
Mä olen ottanut kaksi tatuointia Liskogalleriassa. Ensimmäisen vanhassa liikkeessä ja seuraavan uudessa Hämeentiellä. itse olen ollut todella tyytyväinen paikkaan ja palveluun. Tatuoinnit on loistavasti tehty ja muutenkin homma toiminut hyvin.
Onneksi hän ei tee kaikkia kuvia esim suoria kopioita lehdistä. Tatuoinnin pitä olla uniikki eikä kopio. Siitä pisteet Tereselle :)
- _Sussu_
Otin omani Liskogalleriassa viime syksynä ja jonotusaika silloin oli noin kuukausi.
Thérèse suunnitteli epämääräisten selitysteni pohjalta superonnistuneen kuvan, juuri sellaisen minkä halusin vaikken sitä osannut edes kuvailla :-D Myös toteutus on hieno, joten olin kokonaisuudessaan todella tyytyväinen ja voin lämpimästi suositella. - Anonyymi
Nykyään vaikuttaa lähinnä feministigallerialta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433007Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612941- 422357
- 311863
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251709Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721664- 481576
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771265- 361236
- 791070