VW -07 TDI ja moottoripolttoöljy

Ja on muuten halpaa. Saa mm. ST1:ltä.
3712
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

VW on ylihinnoiteltu, eikä sitä saa ST1:ltä.

Missäs suoritat moottoriöljyn tankkauksen, LL ei ole halpaa.

Äänestä

Loppuiko rahat kesken, kun tankkaat löpöä uudehkoon autoon? Jos haluat alentaa autoilun kustannuksia, niin jätä seuraavalla kerralla vaihto tekemättä ja aja nykyinen autosi loppuun. Vaikutus kuluihin on paljon suurempi kuin löpön käytöllä, jollei löpön käytöstä kiinnijäännin kustannuksia oteta huomioon. Mahdollisella kiinnijäännillä on kaikkia näitä suurempi vaikutus autoilusi kustannuksiin.

Muista kateellisten naapurien voima!!!

Äänestä

Kun jäät kiinni, niin lasku on todella ruhtinaallinen. Vero menee maksuun satakertaisena ja veropetoksesta tulee syyte. Ole onnellinen, jos selviät kymppitonnilla ja vuoden kakulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvin toimii MPö kirjoitti:

Ja on muuten halpaa. Saa mm. ST1:ltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu