KOsmonauttien pitää ehkä tulla kotiin rikkinäisen vessan takia. Niin se on vaan, että käsissä on vakava ongelma, jota on turha vähätellä.
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1539639
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1539639
Vastaukset 11
Vanhimmat
Voisiko sinne lähettää vaippoja seuraavassa kyydissä ei tarvitsisi edestakaisin ajella?
Jokin luukku vain auki ja pyllistys ulos. Kyllä avaruuteen paskaa mahtuu!
ihmis-paska tuskin suurinta myrkkyä mitä ihminen on avaruuteen kylvänyt.
Pistäppä persees ulos avaruuteen ni jäädyt sekunnissa ja alus tuhoutuu.
eikö se toimikkaan niikun wr:än vessa?kyllä siellä ylhäällä olis tilaa isommallekkin hädälle.
Se, että paskat ja kuset leijuu sukkulassa!?
Varastoisivat vaikka tupperware astioihin ja viskaisivat jonnekin nurkkaan lojumaan, tai ottavat mukaan seuraavalle avaruuskävelylle ja heittävät maan kiertoradalle.
sanoisin että vakava ongelma on se että rahaa ammutaan miljardeja hevon helevettiin ja itketään sit ku ei siellä avaruudessa voi edes paskantaa.
kun on paskaa housuissa, vaan kyllä kai siihen tottuu joutuuhan muksut ja vanhukset paskoissaan paljon olemaan, joskus kännipäissä kun prujahti vetelät housuun ja valu siittä saappaisiin niinettä kyllä tietän miltä astronauteista tuntuu. Kuumatkalaiset heitti paskat ja kuset pussukassa kuuhun.
Etkö hakeutunut kursseille kun sinne haettiin?
putkimies vaan kaikki haluaa olla nörttejä.
kun putkimies löytyi. Aloin jo vähän huolestua. Hoida homma kotiin.