Millaiset ja

pohkeet naisella on liian paksut? Pohkeista näkee urheileeko ihminen, onko naisen pohkeiden koolla merkitystä? Entäs miehen pohkeiden koolla?
3187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..jos olet alle viisvuotias niin viitteitä duchennen oireyhtymään pitäis olla. Voi hesus, ketä kiinnostaa pohkeen paksuus, sori nyt vaan.

Äänestä
  • aihe oli tänään terassilla. En olisi koskaan uskonut miesten arvioivan ohi kulkevien naisten peppujen ja tissien lisäksi pohkeita.

    Äänestä

urheilijalla sitte paksut vai hoikat pohkeet?

Riippuu varmaan lajista ja perusruumiinrakenteestakin?

Itse olen nähnyt muutamat valtavat pohkeet elämäni aikana. Ei mahdu enää nokialaiset jalkaan vartta halkaisematta. Ne ei ole olleet urheilijoiden pohkeita. Ne on olleet muutaman hyvinsyöneen maatalon emännän pohkeet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minkä kokoiset kirjoitti:

pohkeet naisella on liian paksut? Pohkeista näkee urheileeko ihminen, onko naisen pohkeiden koolla merkitystä? Entäs miehen pohkeiden koolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu