Talvisota

Näin se markkinatalous jyllää. Ensin tulikiven katkuinen kirjoitus. Sitten muutama myötäilevä kommentti. Ja ei muuta kuin uutukaisen mainos viereen. Ja rahan tuloa ei voi estää.

http://www.anttiheikkila.com/sivu.php?id=2&art=30&kom=1#kom
3269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kirjoitti täyttä asiaa. Voithan itsekin ryhtyä kirjailijaksi ja mainostaa omia tuotteitasi omilla nettisivuillasi. Tai muusikoksi tms.

Äänestä

kun jo sinäkin löydät helmen ja ryhdyt mainostamaan Heikkilän tekstejä. Niin pitää VHH-palstalla ollakin.

Äänestä

Miksi lääketieteen lisensiaatin koulutuksen saanut henkilö tekee omalla nimellään ja omilla sivuillaan julkaistavassa kirjoituksessa yhtä alkeellisia kirjoitusvirheitä kuin hyvä kaverinsa, joka toimii ilmoitusmyyjänä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AHBlogi kirjoitti:

Näin se markkinatalous jyllää. Ensin tulikiven katkuinen kirjoitus. Sitten muutama myötäilevä kommentti. Ja ei muuta kuin uutukaisen mainos viereen. Ja rahan tuloa ei voi estää.

http://www.anttiheikkila.com/sivu.php?id=2&art=30&kom=1#kom

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu