olenko

Olenko rinkeli? Minussa on nimittäin reikä.
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

MINUSSA ON 12 REIKÄÄ?? Apua, olenko juusto???

Äänestä
  • Setäni kertoi kuinka bosnian sodassa veivät muslimit mäkeen ja ampuivat ne täyteen reikiä. Tuli varmaan enemmän kuin 12.

    Äänestä

  • reikää reiän perään kirjoitti:

    Setäni kertoi kuinka bosnian sodassa veivät muslimit mäkeen ja ampuivat ne täyteen reikiä. Tuli varmaan enemmän kuin 12.

    ne sitten siivilöitä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rinkeli? kirjoitti:

Olenko rinkeli? Minussa on nimittäin reikä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu