Pureeko miehiin tällainen

172827
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Kyllä kyllä, oikein on söpö. Miinuksen annan silikonista, jota ilmeisesti on hänenkin rintoihin asennettu - ei hyvä, parempi ilman.

Äänestä
  • silikonia on...ja onkin sitten reilusti...taitaa olla ne suomen suurimmat silikonipallot noiden nahkapussien sisällä...
    Ja vaginankin kävi kyseinen eukko kiristämässä...että onhan siellä taustalla leikkausta jos toistakin :D

    Äänestä

  • näin kertoo 7-päivää 30.4.2008.

    "Suomen suurimmat silikonit pullottavat mallinakin yrittäneen J. Janatuisen bikineissä. Janatuinen on suurennuttanut hinkkejään jo neljä kertaa Virossa tehdyillä leikkauksilla."

    rahaa tuohon harrastukseen on uponnut...

    Äänestä

Ei pure....silarit ensinäkin.
Kaiken lisäksi läski!!! Ruma naama, täynnä pakkelia. Mauttoman teinin näköinen. Ja massatatska...keksii tosta "naisesta" vaikka kuinka paljon pahaa.
Huonosti menee kun on tollaseen kuvaan mennyt, rumilus.

Äänestä
  • Minäkään en ole enää sellainen teini että "puree" heti kun nainen ottaa paidan pois. Kyllä sitä tarvitsee olla muutakin näköä kun oudon näköiset silikonipallot.

    Äänestä

vyönsäkki nii että makkarat tursuu. Yugh.

Äänestä

Hyi helvetti. Aivan järkyttävän näköinen muija.
Rinnat ovat rumat ja ilmeisesti täynnä silikonia. Jotkut silikonirinnat ovat ihan kauniitakin (vaikkakin luomut ovat aina paremmat), mutta nuo ovat aivan järkyt. Naamassakaan ei mitään kehumista, aika ruma naama, rumat meikit mustat hiukset sopivat hyvin harvoille suomalaisille --> eivät tällekään tapaukselle. Tyylikin on ruma.

Ja pahin... Missä on naisen lantio!? Naisessa ei mielestäni voi olla mitään pahempaa kuin se, että vyötärö on isompi, kuin lantio. Erittäin epänaisellista. Ylimääräistä oli vyötäröllä, ne mieluiten lantiolle, ja olisi jo paljon parempi, vaikka vieläkin kaukana kauniista...

Äänestä
  • puhua. Ei tuolla ole edes omia hiuksia, peruukki, tai joku muu viritys. Inhottavat läskit vyötäröllä.

    Äänestä

  • ei kannata kirjoitti:

    puhua. Ei tuolla ole edes omia hiuksia, peruukki, tai joku muu viritys. Inhottavat läskit vyötäröllä.

    Hoikka nainen on mielestäni kaunein, mutta hieman pullukka on parempi kuin laiha. Eli "läskeille" en ole ihan armoton, nainen voi olla kaunis, vaikka löytyisikin vähän ylimääräistä, mutta jos sitä ylimääräistä on, niin sen kuuluisi olla oikeissa paikoissa, eli mieluiten takapuolessa, lantiolla, reisissä ja rinnoissa, eikä missään nimessä vyötäröllä, koska se näyttää rumalta. En tiedä mitään kamalampaa, kuin kun vyötärö on suurempi kuin lantio. Näitä muuten löytyy hoikistakin! Eräs ystävättäreni (165 cm, 50 kg) on juuri tuollainen saman tyyppinen. Ei siis lantiota.

    Äänestä

sanoisin, että kiinnostaa ja paljon.

Äänestä

Näyttää muuten ihan hyvältä, mutta rinnat ovat aika karmeat silikonipallot. Luultavasti ne olisivat paljon miellyttävämpi näky täysin luonnollisina. Lisäksi lantiota ei näytä olevan ollenkaan, siinä sopisi olla enemmän leveyttä.

Äänestä

silikonipallot pois ja vyötäröläskit myös mut en kyllä haluis et sil tosta leveempi lantio ois. leveä lantio vaikkakin mukamas naiselle kuuluu ei ole kaunis.

Äänestä

Saanen sanoa....HYI HELVETTI. Jos miehille asetetaan vaatimuksia, niin kyllä niitä asetetaan myös naisille. Kivat makkarat tuossa housun vyötärön yläpuolella, eikä tuo naamakaan mitään intohimoja herätä, ihan perusnainen ja näyttäisi paremmalta paita päällä.

Äänestä

Suihin saisi korkeintaan ottaa.

Äänestä

ja nännipihat. Ei hyvä. Ehkä vähän myös liikaa höttöö.

Äänestä

juhannuksen kunniaksi nirsoilee täällä. Älä usko noita nirppanokkia: kyllä niihin puree...

Jos et usko niin tarkkaile jussin seutu ukkoja ja mieti kuinka paljon ne kitsastelee tositilanteessa:
"voi ei!! Oisin sun kanssa muuten tosi mielellään Tiina, mutta et viittis liimantua muhun, kun sun lantion kaari ei oo oikein sopusuhtanen"
"Hitsin hitsi Emmi, kun oot pannu silikonia rintoihis - pakko sanoa että nyt joudut kyllä kömpimään festaritelttaan ihan itseksesi".

Äänestä

-Tällä kertaa ei viisari värähtänyt. Pelkkä kuva ei tässä tapauksessa riitä. Tyttö pitäisi tuntea. Voisi olla vaikka miten kiva luonteeltaan. Toivottavasti sama tyttö ei anna julkaista itsestään lisää tämmöisiä kuvia. Olen ehkä hieman ronkeli, mutta rajansa kaikella. Kuvissakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tapaus? kirjoitti:

Mitäs tykkäätte miehet tästä?

http://kotisivukone.fi/files/christopherlieska.blogikone.fi/kuvat/janita_7.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu