limewire:stä ipod nanoon?

ostin äsken ipod nanon, 4 GB. Mulla on tietsikalla paljon musiikkia ja mietin että miten saan sen musiikin ipodiini? voiko musiikkia limewirestä saada ipodiin ja miten? olen kiitollinen jos vastaat !(:
2430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..mikään muu ei auta,lue käyttöohjeet. Ipodin mukana tuli varmasti sellaiset. Limewirellä(-kin) imuroitu musa tallennetaan ensin tietokoneelle ja tarvittaessa muutetaan sopivaan formaattiin.

Äänestä

1. Lataa iTunes jos ei vielä ole
2. Lisää musiikkia iTunesiin
3. Liitä iPod koneeseen
4. Musiikki siirtyy soittimeen yleensä automaattisesti
5. irrota soitin ja nauti musiikista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


theresaaa kirjoitti:

ostin äsken ipod nanon, 4 GB. Mulla on tietsikalla paljon musiikkia ja mietin että miten saan sen musiikin ipodiini? voiko musiikkia limewirestä saada ipodiin ja miten? olen kiitollinen jos vastaat !(:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu