HOWCOOL.COM

Elikkäs,kaipailisin semmoista tietoa että onko kukaan tilannut tuolta??? :) On nimittäin iha pitun hiernoi vaateita! :o ja jos on tilannut niin kuinka onnistuu? :) ei tulis tuommosia vaatteita heti vastaan ;)
2576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jenkeistä tilatessa yli 40e tuotteisiin tulee tullit.

Äänestä

Oletko katsonut suomalaisten sivujen BackStreet:n ja Cybershop:n valikoimaa? Osin samantyylisiä vaatteita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MieVuan kirjoitti:

Elikkäs,kaipailisin semmoista tietoa että onko kukaan tilannut tuolta??? :) On nimittäin iha pitun hiernoi vaateita! :o ja jos on tilannut niin kuinka onnistuu? :) ei tulis tuommosia vaatteita heti vastaan ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu