Nakukännit

Seuraavan kerran laitan kalsarit jalkaan sunnuntaina, kun täytynee tepastella jonnekin ulos hakemaan lisää juomaa ja safkaa.

Viina on hyvää kun yksin juo.

Terveisiä kavereille: älkää hukkuko! (paitsi se yks rasittava Make, josta kukaan ei tiedä mistä se kuvioihin pöllähti)
2231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

munasillaan tässä mennään itsekin, jospa jatkaisi näin.

Äänestä

kännipäissäsi linkittelet palstan täyteen youtube-musaa. Hyvää jussia silti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valitsin näin kirjoitti:

Seuraavan kerran laitan kalsarit jalkaan sunnuntaina, kun täytynee tepastella jonnekin ulos hakemaan lisää juomaa ja safkaa.

Viina on hyvää kun yksin juo.

Terveisiä kavereille: älkää hukkuko! (paitsi se yks rasittava Make, josta kukaan ei tiedä mistä se kuvioihin pöllähti)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu