Autoliike keski-suomi

Onko muilla kokemusta jkl seudulla toimivasta Moto group liikkeestä?
Itse ainakin katsoin, että taitaa olla pikkuisen kyseenalainen kauppa.
Käykää katsomassa, mut osto omallavastuulla.
Vert. turkkilainen automyyjä saksassa.
3730
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä mulla myös alkoi hälytyskellot soida ku
myyjän puheita kuuntelin.
Jätin kaupan tekemättä.
Kaverin kaveri oli ostanu ja nyt
tekee remonttia.
Sehän on selvää kun pienellä tarjonnalla yrittää tulosta tehdä....

Äänestä
  • No Mattihan on vanha kauppamies ja minusta ainakin reilu sellainen. Kelkan ostin aikanaan sieltä, hyvin on pelannu...

    Äänestä

Ostin 3 v sitten 180000 ajetun Sprinterin. Nyt olen ajanut sillä 85000 km ja olen melko tyytyväinen. Kuluvaa osaa on vaihdettu muttei mitään varsinaista pettymystä ole ollut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Auto ostossa kirjoitti:

Onko muilla kokemusta jkl seudulla toimivasta Moto group liikkeestä?
Itse ainakin katsoin, että taitaa olla pikkuisen kyseenalainen kauppa.
Käykää katsomassa, mut osto omallavastuulla.
Vert. turkkilainen automyyjä saksassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu