Miehelle hiusvaha.

Mikä olisi miehelle jolla lyhyet hiukset, hiuslaatu vahvaa, sopiva vaha? Saisi antaa kiiltoa ja että hiukset pysyisivät ojennuksessa ja sileän näköisinä. Tuote ei saisi tahmata, eikä tehdä hiuksia likaisenoloiseksi. Ja tietysti mielellään raikas tuoksu. Suositelkaa.
11542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

hairstoresta saatava "exclusive- stone wax" olis aika passeli. miehellä ollut käytössä ja mielestäni hoitaa hommansa täydellisesti. hinta 20e.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai jokin muu siloittaja? kirjoitti:

Mikä olisi miehelle jolla lyhyet hiukset, hiuslaatu vahvaa, sopiva vaha? Saisi antaa kiiltoa ja että hiukset pysyisivät ojennuksessa ja sileän näköisinä. Tuote ei saisi tahmata, eikä tehdä hiuksia likaisenoloiseksi. Ja tietysti mielellään raikas tuoksu. Suositelkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu