mikä tuoksu kannattaa mieluummin ostaa Escada Sunset Heat, escada pacific paradise vai escada rockin' rio? olkaa niin ihania ja vastatkaa, pitää löytää joku hyvä kesätuoksu äkkiä. ;)
Auttakaa!
3
557
Vastaukset
- kivoja
ja ilmeisesti sinunkin mieleesikun kaikki samaa tyyliä niin tota ehkä sun kendeis kokeilla testeriä ja vaikka yksi tuoksu yhtenä päivänä niin itse huomaat mistä pidät eniten..muuten morganin se pinkki pullo aika samaa tyyliä koita sitäkin.
- escada. <3
testereitä enää oo kaupoissa, ku ne tuoksutki on jo loppu, niitä saa enää tyyliin vaa jostain netti kuapusta niitä tuoksuja.
- ostat
escada. <3 kirjoitti:
testereitä enää oo kaupoissa, ku ne tuoksutki on jo loppu, niitä saa enää tyyliin vaa jostain netti kuapusta niitä tuoksuja.
heti pikimiten jos vaan enää löydt ei ne niin erilaisia ole ne tuoksut mun mielestäni että mikä vaan niistä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1943869Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512752Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741310Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu171256Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101159- 46944
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2020941- 48871
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt213832Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä106642