Huom! Älä ikinä mene vuokrafirma Adansialle töihin. HUIJAREITA ovat!!!!!!!
Adansia OY
4
1066
Vastaukset
- lisää
Jotta olisi mihin perustaa, niin valaisetko lisää. Mitä on tapahtunut?
- suntio5
huijaavat ihmisiltä rahaa. Eivät maksa palkkaa. Oman mokansa takia työntekijät joutuvat kärsimään. Antavat väärää infoa.
- TervaaJaHöyheniä
suntio5 kirjoitti:
huijaavat ihmisiltä rahaa. Eivät maksa palkkaa. Oman mokansa takia työntekijät joutuvat kärsimään. Antavat väärää infoa.
Jättivät konkurssissa maksamatta monen nuoren palkat.
Jättivät maksamatta työnantajavelvoitteensa ja valehetelivat veroviranomaiselle, joten verovirasto perii nyt näitä työnantajavelvoitteita näiltä hyväksikäytetyiltä. Saamarin ketkut, toivottavasti emme kohtaa kadulla.
- potkutsain
Niin tekevät, eivät maksa ihmisille juridisesti kuuluvia rahoja sekä irtisanovat laittomasti!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4688432Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1195800Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2544738Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli564589Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s624089Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603920SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1673722- 901688
- 921171
- 42837