Kumpi kivempi?

la.ra vai Papeete1?

Kummallakin on puolensa ja vaikka ei oliskaan niin ainakin takapuolta heiltä löytyy! :D

t: ma.ra
4172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

joten en osaa sanoa.

Äänestä

pannut, joten en osaa sanoa.

Äänestä

pannut enkä sitä toistakaan. Ei tietoo

Äänestä

Ei mustamaalaile vaikka olisikin kirjoittajan kanssa eri mieltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ma.ra kirjoitti:

la.ra vai Papeete1?

Kummallakin on puolensa ja vaikka ei oliskaan niin ainakin takapuolta heiltä löytyy! :D

t: ma.ra

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu