Hävettää oikein

kun huomaa alkavansa aina ns. läähättää kun naisia on lähettyvillä. Varsinkin näin kesällä minulle tuntuu käyvän lähes kaikenlainen "tavara". Vaimo on rakas ja haluttava, vaikkakin pihtari. Ikäni on 46v. Loppuuko tämä milloinkaan ?
13659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

No ni, tässä se taas nähdään, ukkomies vinkuu että akka on kyllä haluttava mutta pihtari! Mitä helvettiä nämä ukot vinkuu ja hinkuu kylmissä liitoissaan ja valittaa kun ei ole sitä seksiä?!! LÄhtekää liitään pihtari akan luota ja ettikää nainen joka osaa antaa ja antautua ja joka myös itse siitä nauttii!!! Meitäkin nimittäin on! Seksi on elämän suola,kiimasta ja lämmintä kesää kaikille ukkomiehille!

Äänestä
  • mieluinen

    Äänestä

...pihdata, jos puoliso läähättäisi jatkuvasti! Ehkä vaimosi kannattaa hankkia koira tilallesi, koiran läähättämisen kesällä ymmärtää paremmin ja lemmikithän ovat uskollisiakin, eikä tarvitse ottaa paineita seksielämästä...

Äänestä
  • vertauskuvallinen ilmaus - huomannen tilanteen itse ensimmäisenä ja olen kyllä luistanut tilanteista, varsinkin parikymppisten osoitettua kiinnostusta.

    Äänestä

  • Läähättäjä kirjoitti:

    vertauskuvallinen ilmaus - huomannen tilanteen itse ensimmäisenä ja olen kyllä luistanut tilanteista, varsinkin parikymppisten osoitettua kiinnostusta.

    ..nyt sen tajusin. Kunhan pilailin. Sulla on 50-kympin villitys. Mieti kuitenkin tekojas etukäteen...

    Äänestä

mitään vikaa? Katso peiliin ja kysy miksi vaimo ei ole sinusta seksuaalisesti kiinnostunut.

Äänestä
  • Henkilöhistoriat on vatuloitu ja selkeästi havaittu pieni ero halun määrässä.

    Äänestä

No pihtaus ainakin jatkuu, kai sitten läähätyskin.

Äänestä

No hanki itsellesi joku kiva nuori kesätyttö, kyllä helpottaa :)

Itsellänikin on nyt pieni kesänvirkistys-suhde juuri sinunkaltaiseesi noin nelikymppiseen ukkomieheen (itse ole 25-vuotias), ja se on vain mukavaa kun saa olla avuksi :)

Älä nyt suotta luonnollisia halujasi häpeä, kaikkihan tässä ihmisiä ollaan! Pidä vain huoli, ettei vaimo saa tietää, niin keheenkään ei suotta satu, ja kaikki ovat nautinnosta soikeina! (No ok, ei ehkä vaimo. Mutta se ei tiedäkään, joten sama se.)

Äänestä
  • vastaus. Kiitos !

    Äänestä

  • Aktiiviukko kirjoitti:

    vastaus. Kiitos !

    että vaimo tietää ja hyväksyy asian niin ei ainakaan kehenkään satu.
    anna hänelle sama mahdollisuus niin ei tarvi kärvistllä syyllisyydessä. muista kuitenkin että vaimolla saattaisi olla joku muu ehdotus sulle kuin se että otat rakastajattaren. harva nainen siitä kuitenkaan tykkää mutta sun on kuitenkin selkeästi hänelle kerrottava omista tarpeistasi ja siitä että haluaisit hänen ne tyydyttävän.

    Äänestä

Olet juuri sellainen selkärangaton miehenkuvitus,
ja vielä kehtaat ikäsi sanoa !!!

Äänestä
  • onko se nyt meikäläisen vika jos on osa selkärankaa lipsahtanut etupuolelle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Läähättäjä kirjoitti:

kun huomaa alkavansa aina ns. läähättää kun naisia on lähettyvillä. Varsinkin näin kesällä minulle tuntuu käyvän lähes kaikenlainen "tavara". Vaimo on rakas ja haluttava, vaikkakin pihtari. Ikäni on 46v. Loppuuko tämä milloinkaan ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu