Naisen huomiohuoruus

Nainen; "Ai taas tollanen "seksi" tulee vastaan, siis luuleeko toi nyt oikeasti olevansa hyvänkin näköinen? Varmaan kyylää ja kelaa runkkausfantasiaa minusta jo nyt, tyypillinen mies, kyylää vaa naista ja pitää mua objektina, siis ei mulla ole kuin pilluvaon paljastavat valkoiset spandeks housut ja napapaita ja tissivakonäkyvillä, siis ihan perusasu, ja miehet vaan kyylää ja haluu pillua, toikin varmaan luulee olevansa hyvänki näkönen, hah, on noi ruskettuneet vatsalihaspojat nähty jo"

Nainen (Se sama); "Ei helvetin kaappihomo runkkari, ei edes katsonut silmiin mua. Kyllä on itseensä täynnä oleva jätkä, kaappihomo, mikä toi luulee olevansa, tonki muijakaveri on varmaan kauhee horo, jos sillä "muijaa" edes on helvetin ylirunkkaaja oikeesti"

:D:D
161452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Poika20 puhutko siis näistä 15 kesäsistä pissiksistä. Eikös yleensä juuri parikymppiset "miehet" ole juurikin näiden perässä..

Äänestä

voi tykätä naisista jos sua noin harmittaa kaikki mitä ne sanoo! Siirry miehiin.
Olet ilmeisesti törmännyt johonkin ihan aitoon pissikseen josta nyt luulet että kaikki naiset on samanlaisia. hei, get over it!!!!!

Äänestä

"mitä nainen haluaa"? Siinä kaveri sai kyvyn lukea naisten ajatukset. Oletko sittenkin ensimmäinen tosielämässä tuon kyvyn saanut??

*huomaathan sarkasmin, sweetie*

***

Äänestä

Joko sulla on tosi erikoinen tyttöystävä (erittäin negatiivisessa mielessä) tai sitten tämä on provo=)

Äänestä

Elää onkumoisessa kielteessä :D

"Gayer than respectin women as a specie"

:D

Äänestä
  • teet saman virheen niin se ei voi olla typo. SpecieS, anteeksi pilkunviilaukseni. Oletan että g:n puuttuminen respectistä on joko typo tai puhekielinen muoto?

    ***

    Äänestä

Mietin pitkään mikä sinusta tulee mieleen mutta se on juuri tuo surkea koomikko joka naurattaa varmaan joitakin mutta minua ei pätkääkään.

Makunsa tietysti jokaisella mutta olet kieltämättä aika provo puhumattakaan muka komediallisesta räävittömyyksistä ja loppujen lopuksi olet vain joku aika mitätön pikku nilkki.

Muistan erään 16-vuotiaan joskus eräältä foorumilta jolla oli melkein yhtä typerät jutut kuin sinulla mutta oli tuplasti silti fiksumpi kuin sinä.

Äänestä
  • sun viestejäsi ei kukaan kommentoi!
    Kade sinä vain olet!

    Äänestä

Naisethan kieltävät tietenkin aloittajan tekstin vaikka se onkin totta. :)

Äänestä
  • Tottakai. Ja ihmisille on tungettu pääkoppaan alusta pitäen miten ihminen on riippuvainen lähimmäisestä. Vähän kuin uskonto aivopesee ihmisiä ajattelemaan esimerkiksi demoneista, että ne ovat julmia, rumia ja valehtelevia, vaikka ensimmäiset usknnoliset kirjoitukset eivät edes sisältäneet jumalaa, ei demoneita, eikä mitään hirvikuviakaan.

    Pointtina tässä on se, että jos mä sanon, että naiset on skesiobjekteja ja seksiotuksia niin, vaikka se on totta, se jostain syystä herättää ihmsissä känkkäränkkää... kuten aikaisemmin eräs täällä sanoi, jos sanoisin koirista tai muista eläimistä samaa, että mä en vaan pidä niistä, niin so what.

    Tämä koko kesukstleu foorumi on tekopyhä ja todistaa vaan mun pointin. Seksi ja seksuaalisuus on mukamas luonnollinen ja tarpeellinen asia, mutta jos se on niin luonnollinen, mitä helvettiä nämä miljoonat kesksutelufoorumit aiheesta sitten on :D

    Kuulostaa aika pervolta touhulta. Plus ihmiset ketkä sanoo minua vajaaksi tulevat tänne päivittäin väittelemään vastaan, kertookohan sekin jo vähän siitä tekopyhyydestä.

    Kaikki tuo mitä mä sanoin on totta, VARSINKIN naisen tyypillisimmät valheet ketjuni, mutta jos sanoo naista lutkaksi ja seksiobjektiksi se ei ole niin.

    Äänestä

idiootti

Äänestä

siitä naisten valtavasta enemmistöstä, joka ei pukeudu läheskään noin? Kun kuljen kadulla, en mieti pätkääkään, mitä joku vastaantuleva mies minusta ajattelee (ja vielä vähemmän, mitä joku parikymppinen miehenalku ajattelee, jos jotain ajattelee). Meitä useimpia nyt vain ei kiinnosta.

Äänestä
  • kiinnostaa ihan helvetisti. Joo joo, sinähän voit väittää että ei kiinnosta, mutta kyllä se on tutkittu juttu että 98%:a naisista pohtii jatkuvasti että "mitähän toikin nyt musta ajatteli?"

    Näin on näppylät.

    Äänestä

Naisia pitää hiuomioida sen takia että kun ne on semmosii vekottimii että jos niille ei oo kiltti niin niiltä ei saa pilluu eli naisii pitää aina vähän imarrella ja availla ovia niin silloin ne antaa pilluu ja ottaa poskeen ja pussailee ja joskus jopa laittaa ruokaa mulle ;)

Äänestä

Hah jätkä on säälittävä paska. Tuu tänne noi arvot päin naamaa sanoo niin turpaan saat. Mä voitan sut verbaalisesti ja älylllisesti mennen ja tullen ja ton itsetunnon takana ei voi olla ku ihminen, joka tippuu siitä ku sormellani näpäytän.

Äänestä

Joltakin selvästi ylimieliseltä ja pahasti keskenkasvuiselta pissikseltä, jolla on päässy ulkonäkö nousemaan päähän. Ei tällaisten kanssa kannata kaveeraa, niiltä puuttuu se elämänkokemus ja oikeat arvot. Kaikki mitä niille yleensä merkitsee on se ulkonäkö ja hienous, huomio ja muiden ylittäminen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Poika20 kirjoitti:

Nainen; "Ai taas tollanen "seksi" tulee vastaan, siis luuleeko toi nyt oikeasti olevansa hyvänkin näköinen? Varmaan kyylää ja kelaa runkkausfantasiaa minusta jo nyt, tyypillinen mies, kyylää vaa naista ja pitää mua objektina, siis ei mulla ole kuin pilluvaon paljastavat valkoiset spandeks housut ja napapaita ja tissivakonäkyvillä, siis ihan perusasu, ja miehet vaan kyylää ja haluu pillua, toikin varmaan luulee olevansa hyvänki näkönen, hah, on noi ruskettuneet vatsalihaspojat nähty jo"

Nainen (Se sama); "Ei helvetin kaappihomo runkkari, ei edes katsonut silmiin mua. Kyllä on itseensä täynnä oleva jätkä, kaappihomo, mikä toi luulee olevansa, tonki muijakaveri on varmaan kauhee horo, jos sillä "muijaa" edes on helvetin ylirunkkaaja oikeesti"

:D:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu