Niin.. kerta täällä on naisia olan takaa "haukuttu" rumiksi, lihaviksi,"blondeiksi" ymmsss..(hyvänä esimerkkinä JoJo) niin ajattelinpa , että pistetään miehille luu kurkkuun ja annetaan tulla kaikki ulos.. nimittäin tosihan se on, että miehet ovat itse vähemmän huoliteltuja,hiukset, vaatteet, kroppa, hajut, kaljamahat ym.. ja yleensäkin koko olemus on tosi surkea, ei mitään tietoa tämänpäivän tyylistä jne.. Niin, että kehtaavatkin vielä naisia mollata, kun itse ovat niin järkyttäviä möhömahoja (mamman pilalle passattuja poikia) eivät pidä perheitään "miehisesti" kasassa vaan baari- illat kutsuu ja hypätään vieraan reijän päällä joka viikonloppu-tyyliin Miten on moraalit näin hukassa? Sanonpa vaan , että nätimpiä naisia ja(tunnollisia kotiäitejä) kävelee paljon, paljon, useammin vastaan kuin KOMEITA , tunnollisia miehiä!!!
Rumat miehet
sivusta seurannut
7840
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Olen samaa mieltä. Usein on hirvittävää katsella kun miehet ovat kuin juoppoja. Käytöskin on kamalaa. Ihmettelenkin että miksi naiset ylipäätään hengaavat heidänlaistensa miesten luonja ja kunnolliset, akateemisesti koulutetut jäävät vähemmälle suosiolle. Olis paljon mukavempaa jos miehet oppis tavoille joskus.
Ai miksikö ne mukavat ja kunnolliset akateemiset miehet eivät kelpaa? No siksi, että naiset ovat pääasiallisesti aivan samanlaisia kuin 1. kirjoittajan kuvaus miehistä! Ei helmiä sioille!
Olisi paljon mukavempaa, jos naisetkin oppisivat tavoille joskus. On nääs touhu melkoisen raisua nykyään.
Myönnetään. Minä se olen. Vatsaa on kertynyt ja kuontaloni on ruokkoamaton. Muutoinkin olemukseni on kaikin puolin surkea. Hyi minua. Ei ole ollut myöskään aikaa edes seurata tämän päivän trendejä.
Mutta ehkä juuri siksi en vieraissa rei'issä voi hypikään. Eihän minua kukaan nainen huoli. Eikä se voisi vähempää kiinnostaakaan.
Katsopa tarkemmin ensi kerran tanssiravintolassa minkä näköisiä ne kiertopalkinnot ovatkaan. Saatat yllättyä.
Jaetaanpa tuo lista kahteen eri osaan niin sitten se varmaan pätee ainakin paremmin kuin nyt.
ihmeessä selität tuon yhtälön että ne törkymöykyt pääsee vielä reiälle sekaamaan joka viikonloppu, oiskohan naisissakin jotain kummallista viehtymystä näitä juovuksissa olevia haisunäätiä kohtaan...
Et ole sattunut unohtaa, vaikka juuri on lakia valmisteltu, että ei se maksullinen puuha ole minnekkään hävinnyt, eli "möykyt" menee sinne jatkoille.
... on laatinut ruma, lihava ja blondi nainen, jonka viimeisenkin itsetunnon nämä kirjoitukset ovat vieneet. MOT.
Mitä oikeen hyödyttää toisten haukkuminen. Mun mielestä miehessä on jotain muuta paljon tärkeämpää kuin oikeanlaiset vaatteet ja hiukset. Ja mitä siitä jos on vähän kaljamahaa, meillä vastavuoroisesti on vähän selluliittia.
Ei saa olla liian julma toisille.