Jarruttaessa suhisee

ja Fiat 45 käynnissä.

Kun moottori sammuksissa, ei kuulu mitään.

Pysähtyy silti hyvin.

Siis mikä vika?
3815
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ilman, että moottori on käynnissä, myös sanoo "Shuuh" kaltaisen äänen jarrua painaessa.

Äänestä

Jarrutehostimessa vuoto. Tarvii uuden tehostimen viimeistään katsastuksessa.

Äänestä
  • enää puuttuikin.

    Kiitos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun jarrua painaa kirjoitti:

ja Fiat 45 käynnissä.

Kun moottori sammuksissa, ei kuulu mitään.

Pysähtyy silti hyvin.

Siis mikä vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu