Tutustuin keväällä tämän palstan kautta erääseen henkilöön. Ollaan tapailtu ja pidetty muutenkin yhteyttä. Viime aikoina on ruvennut tuntumaan siltä etten oikein jaksaisi häntä. Kyseinen kaveri on aikalailla vanhempi kuin minä ja välillä tuntuu, ettei hänellä ole kaikki ihan kotona...Hän sanoo aina, että olen hänelle tosi läheinen ystävä..ehkä jopa hänen paras kaverinsa..Pitäisikö sanoa että en halua jatkaa ystävyyttämme? Toisaalta hän on ainoa henkilö, joka tahtoo olla kanssani. Muita kavereitani ei seurani enää tunnu kiinnostavan..Ilman häntä olisin todella yksinäinen. Onko parempi yrittää jatkaa ystävyyttä väkisin?
Mitä pitäisi
tehdä?
1
455
Vastaukset
- jyygjjyguujy
kyllä sä sitten yksinään sitten huomaat kuinka kaipaa seuraa ja kuuntelijaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14811017
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485403Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p414215Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323622Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352674Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1011588Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3601586Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?751445Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311396