nyt on aika paska tilanne siinä mielessä että olen hukannut hiireni ja joudun käyttelemään läppäriäni manuaalisesti :D
Että aika noloa joutua sormettamaan...
KÄÄÄÄÄÄÄK!!!
6
400
Vastaukset
- scale
sitä yhtä vainoomasta. Öitä
- ...
ja kiitos lämmin timantille ( samalla myös).:)
Vuoden ahdistelun jälkeen jotkut sentään vaivautuu sanomaan jotain muutakin, kuin syyllistämään mua siitä, että perskärpäset roikkuu mussa kiinni. Kiitos.
-e.W - ...
... kirjoitti:
ja kiitos lämmin timantille ( samalla myös).:)
Vuoden ahdistelun jälkeen jotkut sentään vaivautuu sanomaan jotain muutakin, kuin syyllistämään mua siitä, että perskärpäset roikkuu mussa kiinni. Kiitos.
-e.WTätä sanomaani:
"Kiitos scale,
... 9.7.2008 klo 20.05
ja kiitos lämmin timantille ( samalla myös).:)
Vuoden ahdistelun jälkeen jotkut sentään vaivautuu sanomaan jotain muutakin, kuin syyllistämään mua siitä, että perskärpäset roikkuu mussa kiinni. Kiitos."
Niin siis: en viitannut tuossa teihin ( scale ja timantti) ahdistelijoilla. Parempi tarkentaa.
:)
-e.W
palstan johtajana minun on pakko puuttua tähän tilanteeseen ja sanoa että jätä e.W jo rauhaan.
Tietysti yritän luoda palstalle vihamielistä ilmapiiriä, mutta tämä alkaa jo käydä rasittavaksi.
"Vai että sormettamaan :)"
MarttyyriMallari-TTt- :):):)
Onko sinulla edes tappihiiri vai joudutko tyytymään sellaiseen levyhiireen? Kääk!!!
- WhatsUpDoc
jos painat Alt F4 tarpeeksi monta kertaa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4119021Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1893560- 202013
- 811246
- 271095
- 751090
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641051Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791045- 551013
- 65950