Onko ukko enää elossa..
Missä on Boogie Mustonen.
5
1635
Vastaukset
- Bullgie
Boogie on poistunut keskuudestamme!
muistakaamme häntä hyvänä kehonrakentilajana!
T: Bullgie- juuuh
Vai niin.Mihin kaveri oikein kuoli.Ei kai vaan myrkkyihin.
- eräs kokki.
juuuh kirjoitti:
Vai niin.Mihin kaveri oikein kuoli.Ei kai vaan myrkkyihin.
Uskoisin, että Boogie on pitänyt reeniä yllä ongelmista huolimatta ja palaa vielä kehonrakennuspiireihin, ainakin showmiehenä jos ei enää kilpailumielessä.
- sasasasassdsa
eräs kokki. kirjoitti:
Uskoisin, että Boogie on pitänyt reeniä yllä ongelmista huolimatta ja palaa vielä kehonrakennuspiireihin, ainakin showmiehenä jos ei enää kilpailumielessä.
kauaa shouta pidä jos ei lopeta horkkien käyttöä,
käy samalla tavalla kuin make savolaiselle. - Bodyhoitsu
sasasasassdsa kirjoitti:
kauaa shouta pidä jos ei lopeta horkkien käyttöä,
käy samalla tavalla kuin make savolaiselle.Että Boogie ois kuollu? Ennoo kyl sellasii tarinoita kuullukaa, KP:n kanssa just tossa pari päivää sitten juttelin..munuaisethan sillä aikanaan, eli tais olla viime syssynä ku oli,sano sopimuksen irti..et siihen loppu Boogien kilipailut:/ Ja mitä Savolaiseen tulee..http://markosavolainen.blogspot.com/ eihän sekää enää kilpaile, mutta treeni näyttää maistuvan aika hyvin:)
Muistakaa ihmiset: jos jotain kehonrakennukseen liittyvää, kannattaa aina kattoo www.bodylehti.fi
Sielläkin ilmotettas aika laajasti jos Boogie-poju poistuis ajasta ikuisuuteen:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475405Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612176Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181790Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1421742- 171525
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol301447Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5132881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171097Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771068Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se210926