Ei helvetti.

http://photos.tmz.com/galleries/eva_longoria_cruise#22448

MTV3:n viihdeuutiset otsikoi tämän Eva-jutun näin: "Eva Longorian selluliitti-peppu – Katso järkyttävät kuvat!". Ööh, täh?
20825
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

ei hänellä ollut isoa persettä, mutta kamalan näköinen se oli kun se oli niin kuoppainen.

Onko sulla samanlainen?

Äänestä
  • Penelope Cruzia kropaltani.

    Ei ole kuoppia. Mutta aika herkkää, jos tuntemattoman ihmisen pikkupeppuselluliiteista JÄRKYTTYY.

    Mä järkytyin lähinnä siitä, että ei tosiaan ole helppoa olla julkkis. Luoja paratkoon, mä näen sieluni silmin ne kuvat, jotka musta saisi otettua kun sunnuntaiaamuna raahusta Siwaan kahvia hakemaan.

    Äänestä

  • Pienellä alkukirjaimella niin pitkään kunnes nähdään myytikki alasti netissä asiantuntevia silmiä varten. (Olen jo tehnyt paperiset arvostelulaput ja pistänyt kaljat kylmään kavereitani varten. Onko näistä iltamista jo Baywatch-pohjien voittajiksi?)

    Äänestä

  • ratikkakuski kirjoitti:

    Pienellä alkukirjaimella niin pitkään kunnes nähdään myytikki alasti netissä asiantuntevia silmiä varten. (Olen jo tehnyt paperiset arvostelulaput ja pistänyt kaljat kylmään kavereitani varten. Onko näistä iltamista jo Baywatch-pohjien voittajiksi?)

    No tietäispähän ainakin, että kenen silmille sylkeä, jos joskus tavattais... (JOS siis puhuit ahdistelijastani).

    -e.W

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    No tietäispähän ainakin, että kenen silmille sylkeä, jos joskus tavattais... (JOS siis puhuit ahdistelijastani).

    -e.W

    joka nimimerkin kynsiin on jäänyt ;) viime viikonloppuna koin saman.

    Äänestä

  • monte1 kirjoitti:

    joka nimimerkin kynsiin on jäänyt ;) viime viikonloppuna koin saman.

    paha olla. Ja varsin huono mielikuvitus. Pitäisi varmaan tuntea sääliä, mutta kun en oikein osaa tuntea mitään ko. kirjoittajaa kohtaan.

    Äänestä

  • monte1 kirjoitti:

    joka nimimerkin kynsiin on jäänyt ;) viime viikonloppuna koin saman.

    "et ole ainoa
    monte1 11.7.2008 klo 23.00
       joka nimimerkin kynsiin on jäänyt ;) viime viikonloppuna koin saman."    
          
    Juu. Häiriköitä (valitettavasti, todellakin) riittää näillä palstoilla.

    Satuin muuten lukemaan susta jonkun jutun, että et olisi asunut koko elämääsi Suomessa? (Älä vaan ainakaan loukkaannu, koska näistä jutuistahan ei koskaan tiedä...)

    Sulla on hyviä ja oivaltavia juttuja, mitä nyt olen juttujasi enemmän silmännyt. Muistan lukeneeni sun kirjoittaneen jossakin myös, että ainoat ehtosi tulivat äidinkielestä, joten siitä heräisi mulla kysymys (saanen näin vilpittömästi kysyä), että ootko asunu koko elämääsi Suomessa? Toiv.et koe kysymystäni ikävänä. Kansainvälisyydestä ei (jokatapauksessa) ihmiselle ainakaan haittaa ole.;)   

    -e.W

    Äänestä

kun kuvia ei käsitellä, ihan samanlaisia pallinaamoja ne on ja läskiperseitä, kun tavalliset immeisetkin. Huoh..helpotti.

Äänestä

olla parempi vaan pitää se persuksena visusti piilossa. Mitenhän sitä mahtas ihmiset mun ahterista järkyttyä.

Äänestä

huolta itsestään.

Äänestä
  • itsestään huolehtisikin.

    Äänestä

  • monte1 kirjoitti:

    itsestään huolehtisikin.

    Epäilen.

    Äänestä

  • Del monté kirjoitti:

    Epäilen.

    selluliitissä,toki voi vaikuttaa kuinka paljon sitä on, mut et voi sitä estää tulemasta, jos taipumus siihen on.

    Äänestä

33-vuotias harvemmin näyttää 18-vuotiaalta. Nätti mimmi ja muutenkaan ei kaikkea pitäsii photo-shopata, ettei herkät teinipojat vallan impotenteiksi muuttuisi tosipaikkaan päästessään.

Mutta kertooko tuo enemmän Evasta vai poikain onnettomasta... (sensuroitu, ettei kellekään tule paha mieli)

Äänestä

En edes viitsi katsoa, mutta nuohan (kuvat) on aina sitä varten, että idootit ympäri maailmaa voi päästä alemmuuden tunteistaan ja kokea, että "onhan sitä sentään starallakin selluliittia".;D

Nimenomaisestin toi "Eva Longoria" on musta täydellisen epäkiinnostava. Musta henkilökohtaisesti siinä ei ole karismaa, eikä edes erityisen kaunista naamaa. Tosin en ole nähnyt hänen näyttelijäsuorituksiaan kuin pariin otteeseen siinä surkeassa saippuasarjassa, mikä neloselta tulee, mutta silti (ja se riitti mulle).

En jaksa alkaa keskustella ainakaan naista esineellistävästä maailmankuvasta. Toiv. se ei ollut sun tarkoituksesi(?). Siihenhän nimittäin vaadittais vähän laajempaa spesifiointia.

Samaa mieltä kyllä siitä, että vähän ööh joo juttu. Erikoista, että miten paljon yksittäisen tv-staran perseestä kiinnostuneita ihnmisiä oikeasti ajatellaankaan olevan olemassa ja erikoista samalla sekin, että kuinka paljon rahaa maailmalla oikeasti käytetäänkään julkkisten sensaatio-paparazzamiseen...

Itse sanon, että täysin ewwk joku Eva Longorian (niin mitä se muka on tehnyt?) perse.

-e.W

Äänestä

jättivät vatsan mainitsematta kokonaan, vaikka sekin roikkuu jo polvissa.

Äänestä

Itse asiassa aika vähän sellua tuon ikäiseksi naiseksi.

Äänestä

että useahko terveystietäjä on kirjoittanut ,etä selluliitti on terveellistä.

Äänestä

Karsee kaksoisleukakin.

Äänestä

Sillä oli enemmän sellua kuin mulla.. ehtoo pelastui. Tosin se pelastui jo juoppokuljettavien maksamasta 50e kuljetusmaksusta.
Mä rupeenkin kuskaan niitä joka viikonloppu, niin alkaa rahaa tuleen :D Toivottavasti istuminen ei tuo lisää sellua.

Ei vaiska, tuntuu että sitä on vähän joka toisella, tosin hyvällä rasvaprosentilla näyttää iho siltä kuin olisi sellua vaikka olisi pelkkää rasvaa. Vaikea äkkisältään erottaa kummasta on kyse, Evan tapauksessa oli kyllä sellu mutta mitä sitten. Kaunis nainen joka tapauksessa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


la.ra kirjoitti:

http://photos.tmz.com/galleries/eva_longoria_cruise#22448

MTV3:n viihdeuutiset otsikoi tämän Eva-jutun näin: "Eva Longorian selluliitti-peppu – Katso järkyttävät kuvat!". Ööh, täh?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu