Frenum! Kokemuksia??

FrenumBoy

Tein eilen pitkän harkinnan jälkeen istellen frenelum lävärin. ei oo voinu muutakuin ihailla sitä, miten hieno se on, ja tuskin maltan odottaa, että pääsee kokeilemaan miltä tuntuu käytännössä. Toiset varmaan tykkää ja toiset ei. Ihan henk koht asia. Itse en tykkää kun on näkyvillä paikoilla reikiä, joista ei ole mitään fyysistä iloa. Sensijaan frenumin pitäis tuottaa lisää fyysistä mielihyvää, niin kumppanille, kuin itsellekin.

Nyt olis kivaa saada tietoa ja kokemuksia, niiltä joilla semmoinen on. Esim. miltä tuntuu, satuuko aluks, paraneminen, milloin sänkyyn uskalsi ekan kerran yms muita kokemuksia..

6

2954

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • FrenumBoy

      Ei taida olla ihan yleisimmästä päästä lävistyksiä??

    • TT-

      Ainakin viikko kannattaa olla köyrimättä, ettei heti lähe irti tai tuu tulehusta. Itelläni on prissi albert lävistys. Viikon itsekkin odotin ;) ja odotus palkitaan, on sen verran hyviä keksintöjä nuo genitaalilävistykset. Omaa muija tykkäs paljon ;) Ajtteli itekkin seuraavaks tota frenumia kans. Oliko helppo tehä ite??

      • FrenumBoy

        Oli melko helppo laittaa itse. Olis kyllä ollu ne reikäpihdit melko tarpeen, kun toi nahka tossa paikassa on aika venyväistä. Terävä neula kyllä hoiti homman. Tein reijän 2mm neulalla, kun apoteekissa ei ollut korun kokoista eli 1.6mm. Meni ainakin koru helposti läpi.

        Tota Prinssi Albertia oon miettiny kovasti, mut aloitellaan vähän helpommalla ensin. Se pitäee varmaan käydä ottamassa ihan ammattilaisella.
        Oliko PA kivulias?
        Miten on vessassakäynnin kanssa. Meneekö istumahommiks?
        Entä korun paksuus?


    • frenum

      moro, oon kanssa miettinyt ton frenumin ottamista ja tulikin mieleeni että saako esinahan vedettyä vielä korun oton jälkeen eteen vai onko se sitten aina takana. Armeijassa oon ja voi tulla vähän komennttia jos on tollanen:) kuinkan hyvin tollasen frenumin huomaa?

    • Stadin Kundi

      Kohta 4 viikkoa ollu Frenum ja vieläkin kosketusarka! Ei pysty harrastamaan mitään seksuaalista! Tuntuu olevan paranemisaika pitkä! :(

      • Stadin kundi

        Korjaus äskeiseen postaukseen!...Eli kohta tosiaan 5 viikkoa täynnä Frenuin ottaisesta!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen

      Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️
      Ikävä
      66
      2248
    2. Onko kaivattusi

      kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.
      Ikävä
      38
      1863
    3. Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...

      Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.
      Maailman menoa
      171
      1500
    4. Viulu vaiennut

      Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣
      Suomussalmi
      23
      1487
    5. Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.

      Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      83
      1208
    6. Nainen, sellaista tässä ajattelin

      Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost
      Ikävä
      177
      1144
    7. Kyllä tekee kipeää

      Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬
      Ikävä
      21
      1096
    8. Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.

      Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä
      Maailman menoa
      105
      1074
    9. Luotatko kaivattuusi?

      Jos et, mistä kiikastaa?
      Ikävä
      77
      929
    10. En mä tiedä mitä tapahtuu

      siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.
      Ikävä
      9
      922
    Aihe