se vitun adressi

jossa vaaditaan konemusan kieltämistä, mihin se idiootti aikoo lähettää adressinsa?
Mä en tajuu mix niin moni (yli 300) on allekirjottanu sen.
4601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Katsohan sitä nimilistaa!

Suurin osa on turhia/vastustajien mielenosoituksia vain.

Äänestä
  • Muutenkin "Sakarias Lehtomäki" on trolli, tarkoituksella alleviivaa juttujaan, vetää aivan absurdeja mielipiteitä ja vääntää keskustelun kuin keskustelun aivan outoihin svääreihin.

    Eipä enempää jannusta nimen takana.

    Äänestä

  • Hempp@ kirjoitti:

    Muutenkin "Sakarias Lehtomäki" on trolli, tarkoituksella alleviivaa juttujaan, vetää aivan absurdeja mielipiteitä ja vääntää keskustelun kuin keskustelun aivan outoihin svääreihin.

    Eipä enempää jannusta nimen takana.

    viznut \,,/

    Äänestä

vakavasti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuppu-85 kirjoitti:

jossa vaaditaan konemusan kieltämistä, mihin se idiootti aikoo lähettää adressinsa?
Mä en tajuu mix niin moni (yli 300) on allekirjottanu sen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu