Kaiholla luen vanhoja kirjoituksia

...kun ATM-paskaa ei vielä jauhettu.

ATM:t ovat pilanneet maailman.
2272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ATM:t kaivoon jotta maamme voi olla jälleen vapaa! Esilämmittäkää krematoriot, valmistelkaa junakuljetukset!

Äänestä

vihdoinkin sellainen ketju, jota nämä ATM:t voivat käyttää todistusaineistonaan syyttäessään muita ATM-vihasta. Ettet olisi kirjoittaja vain ATM, joka yrittää saada todisteita tueksi absurdeille väitöksilleen? ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tältä palstalta kirjoitti:

...kun ATM-paskaa ei vielä jauhettu.

ATM:t ovat pilanneet maailman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu