runontaja sai turpiin papulta!

niin siinä sitten kävi että pieni ja hento nainen antoi isolle mörököllille selkään ja lujaa!
6373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kerrankin näin kävi näin päin! :D

Äänestä

Ei mennyt niin kun ketju häipy kesken kaiken. Ei tule kyllä ikävä.

Tää taas oli hiton turha riidanhaastoaloitus, enkä lähde nyt mukaan. Adiós

Äänestä

Todistusaineisto on hävitetty, joten se siitä.

Äänestä

Mitäänhän en tiedä, mutta kyllä runontaja vaikuttaisi olevan niitä tasapainoisempia tyyppejä tälläkin palstalla.

Onko täällä menossa jotkut skabat? :)

Ajattelin osallistua. Saas kattoo kuinka montaa idaria ehdin lätkimään nekkuun ennen kuin kukko laulaa :D

Äänestä
  • runontajan väittäessä, että prostutioitu on rakkauden ammattilainen.
    Ei sen kummempaa.

    Kisa kait se, kuinka monta rekkautunutta saavat ajettua pois palstalta.

    Se on yksinkertaista, keksitään veruke suuttua ja sen jälkeen aletaan huudella eri puskanikeillä.

    Äänestä

  • idaria tyrmäsit?

    Ihminen on tänä päivänä sitä, mitä hän menneisyydessä on kokenut.
    En sano enempää asiaan, kuin sen, jotta katson väitteen perusteettomaksi ja ilmoitin siitä ylläpidolle.

    Sinänsä hassua, että kyseinen ketju katosi nopeasti, parissa tunnissa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


juorupalsta kirjoitti:

niin siinä sitten kävi että pieni ja hento nainen antoi isolle mörököllille selkään ja lujaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu