Olisin aikeissani tilata pleaserin Vanity-3012WS ja 3022WS saappaat, mutta ei ole minkäänlaisia käyttökokemuksia ja myyjiltäkin tuntuu saavan huonosti informaatiota. Nuo on tarkoitettu vähän isomman pohkeen ja reiden omaaville. Toiset ovat nyöreillä ja toiset ilman.
Kokemuksia kellään?
Mielellään otetaan vinkkejä kaupoista josta saa saappaita / ylipolven saappait isopohkeisimmillekin.
kokemuksia pleaser Vanity-3012 ja 3022 saappaista
Saapasfriikki_N
3
2052
Vastaukset
- saapasfani2
varsinaisesti tuosta mallista ei kokemuksia. Tosin noita samantyylisiä saappaita on jo monet. Itse suosin platform saappaita kun niillä on minusta helpompi kävellä, vaikka korkoa olisikin paljon. En usko että noillakaan huono on kävellä.
- thebootzz
missä tommosia saappaita käytetään??? ei ainakaan kauppareissulla
- qwwqqwq
Eipä haittais vaikka näkiskin joskus kauppareissulla, oon joskus nähnytkin..unissani :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei215804- 601967
- 251409
Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa
Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom2301215- 741125
Mitä teet nainen
Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,531077Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?
Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️661059Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.1431036- 511032
Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle58985