LÖYTYYKÖ

ketään 30-40 v. naisihmistä kaveriksi juttelemaan, shoppailemaan ym. Olen avioliitossa joten bi- tai seikkailu-seuraa en hae. Etsin vain sinua joka koet olevasi myös yksinäinen ja ystävän tarpeessa. Meilaa mulle osoitteeseen: [email protected]
1304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siis jäi mainitsematta että olen itse myös nainen ja naispuolista ystävää haen :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tampereen alueelta kirjoitti:

ketään 30-40 v. naisihmistä kaveriksi juttelemaan, shoppailemaan ym. Olen avioliitossa joten bi- tai seikkailu-seuraa en hae. Etsin vain sinua joka koet olevasi myös yksinäinen ja ystävän tarpeessa. Meilaa mulle osoitteeseen: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu