Porukka ei osaa syödä!?

Pari neuvoa:

1. Ruoka pureskellaan suussa (hampaat ovat sitä varten)

2. Ruuan pitää antaa jäähtyä (muuten palaa kieli)
5239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

nämä edes juoda ja naida.

Äänestä
  • että kapula tulee molemmista amatööreille.

    Äänestä

  • ottavan tuolla suurena uutisena, että kieli on nyt jollain mummolla palanut!? No onhan siinäkin päiviteltävää, jos ei muuta keksi.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    ottavan tuolla suurena uutisena, että kieli on nyt jollain mummolla palanut!? No onhan siinäkin päiviteltävää, jos ei muuta keksi.

    haloo vaan itelles, keksi nyt keskusteltavaa, niin jatketaan..ole hyvä..

    Äänestä

kiitti neuvosta, en ois mitenkään arvannut tuota, voi kiitos!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haloo! kirjoitti:

Pari neuvoa:

1. Ruoka pureskellaan suussa (hampaat ovat sitä varten)

2. Ruuan pitää antaa jäähtyä (muuten palaa kieli)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu